Xiaomi Redmi Note 15
Zwart - 256 GB
Productomschrijving
De Redmi Note 15 5G van Xiaomi in het zwart is een smartphone die ontworpen is om je lang te vergezellen. Hij heeft een groot, helder amoled-scherm van 6,77 inch (17,18 cm) met een resolutie van 2.392 x 1.080 pixels. Hij is IP66-gecertificeerd en heeft een batterij van 5.520 mAh die je anderhalve dag gebruik en meer dan 20 uur videoweergave garandeert, terwijl zowel de behuizing als het scherm gemaakt zijn met hoogwaardige materialen, en extra weerstand bieden tegen ongelukkige valpartijen in het dagelijks leven. Het toestel heeft een 108 MP camera aan de achterzijde met een Ultra HD-opnamemodus en een 8 MP groothoeklens. Met 8 GB RAM en de Snapdragon 6 Gen 3-processor starten je apps snel op zonder vertraging. Bovendien kun je met 256 GB opslagruimte, uitbreidbaar tot 1 TB met een microSD-kaart (niet inbegrepen), gemakkelijk al je foto's, video's en zware apps opslaan.
Specificaties
| Afmetingen | 75.4 mm x 164 mm x 7.4 mm / |
|---|---|
| Gezichtsherkenning Usp | |
| Kleur | Zwart |
| Lengte | 164 mm |
| Breedte | 75.4 mm |
| Dikte | 7.4 mm |
| Gewicht | 178 gram |
| Soort besturingssysteem | Android |
|---|
| Processor | QUALCOMM SNAPDRAGON - 6 GEN 3 - MOBILE PLATFORM octa-core |
|---|
| Beeldsensor | Diafragma backcamera's: f/1.7, f/2.2, Diafragma frontcamera: f/2.2 |
|---|---|
| Effecten functie | |
| HD filmcamera | |
| Optische zoom | — |
| Zoom functie | |
| Front camera resolutie | 20 megapixels |
| Flitser | |
| Autofocus | |
| 3D camera | — |
| Aantal display | 1 |
|---|---|
| Beeldstabilisatie Display | Optisch |
| Beeldverhouding | 20:9 |
| Curved display | — |
| Beeldschermdiagonaal (cm/inch) | 17.20 cm / 6.77 inch |
| Beeldschermdiagonaal (cm) | 17.20 cm |
| Touchscreen | Capacitive touchscreen |
| Schermtype | AMOLED FHD+ sunlight |
| Schermdiagonaal | 6.77 inch |
| Pixeldichtheid | 388 ppi |
| Multitouch | |
| Krasbestendig | — |
| Interne opslagcapaciteit | 256 GB |
|---|---|
| Type uitbreidbaar geheugen | microSD |
| Energie-efficiëntieklasse (EU 2017/1369) | B |
|---|---|
| Snellaadfunctie | |
| Accu sterkte | 5520 mAh |
| Verwisselbare accu | — |
| Draadloos opladen | — |
| Bluetooth | |
|---|---|
| Algemene Connectieporten. | USB-C |
| Sensoren | Virtuele proximity-sensor, lichtsensor, accelerometer, kompas, gyroscoop, infraroodzender |
|---|---|
| Filmcamera |
| Type simkaartslot | Nano-simkaart |
|---|---|
| Dual sim |
| USB-C-oplader inbegrepen | — |
|---|---|
| Vormgeving | Candybar |
| Waterbestendig | IP65 |
| Vingerafdrukscanner | |
| Inhoud van de doos | Smartphone, USB-C-kabel, SIM-uitwerptool, beschermhoesje, snelstartgids, garantiekaart, veiligheidsinformatie |
| Artikelnummer van de fabrikant | 71170 |
|---|
| Aanvullende update-informatie | MediaMarkt kan niet garanderen dat de apps/software goed blijven functioneren tijdens de hele levensduur van het product. Dit is afhankelijk van het beleid van de fabrikant. |
|---|---|
| Modeljaar | 2025 |
| Software-updates vanuit fabrikant |
| Barcodes | 6932554469252 |
|---|