Samsung Galaxy A57
Paars - 128 GB
Galaxy Watch7 i.c.m Let's Go Mobile
Galaxy Watch7 i.c.m Let's Go Mobile
ACTIE Galaxy Watch7 i.c.m Let's Go Mobile
Inhoud: Ontvang de Samsung Galaxy Watch7 40mm LTE Green t.w.v. €279,- bij aankoop van een Samsung Galaxy A57 in combinatie met een nieuw 2-jarig Let’s Go Mobile abonnement. Let op: dit is een op=op actie.
Actieperiode: 25 maart 2026 t/m 06 april 2026
Voorwaarden: Uiterlijk registreren voor 19 april 2026
Klik hier voor meer info
Productomschrijving
De Samsung Galaxy A57 5G in Lilac combineert stijl met krachtige prestaties. Het toestel beschikt over een royaal 6,7‑inch (17,02 cm) Super amoled‑scherm met een vloeiende 120 Hz verversingssnelheid, waardoor beelden haarscherp en soepel worden weergegeven. Dankzij de resolutie van 2340 × 1080 pixels geniet je van levendige kleuren en indrukwekkende details. Met 128 GB opslagcapaciteit en 6 GB RAM heb je voldoende ruimte en snelheid voor al je apps, foto’s en bestanden. De krachtige Exynos 1480‑processor zorgt voor snelle multitasking, terwijl de geïntegreerde AI‑technologieën, zoals Full AI Display en realtime vertaling, je dagelijkse gebruik slimmer en efficiënter maken. Samsung heeft de Galaxy A57 uitgerust met een 3-voudig camerasysteem aan de achterkant met 50, 8 en 5 megapixels en een 12-megapixelcamera aan de voorkant, wat garant staat voor heldere en gedetailleerde beelden. De 5000 mAh-batterij levert uitstekende prestaties, ideaal voor langdurig gebruik, en ondersteunt 15 tot 45 W USB‑PD-snelladen.
Specificaties
| Afmetingen | 7.68 cm x 16.15 cm x 0.69 cm / 0.179 kg |
|---|---|
| Gezichtsherkenning Usp | |
| Kleur | Paars |
| Lengte | 16537.6 mm |
| Breedte | 76.8 mm |
| Dikte | 706.56 mm |
| Gewicht | 179 gram |
| Soort besturingssysteem | Android |
|---|
| Processor | Samsung Exynos 1680 |
|---|
| Beeldsensor | Diafragma backcamera: f/1.8, f/2.2, f/2.4, Diafragma frontcamera: f/2.2 |
|---|---|
| Effecten functie | |
| Frontcamera | Een camera |
| HD filmcamera | |
| Optische zoom | — |
| Zoom functie | |
| Front camera resolutie | 12 megapixels |
| Flitser | |
| Autofocus | |
| 3D camera | — |
| Aantal display | 1 |
|---|---|
| Beeldstabilisatie Display | |
| Beeldverhouding | 19.5:9 |
| Curved display | — |
| Beeldschermdiagonaal (cm/inch) | 17.02 cm / 6.7 inch |
| Beeldschermdiagonaal (cm) | 17.02 cm |
| Touchscreen | Capacitive touchscreen |
| Schermtype | Super AMOLED Plus |
| Schermdiagonaal | 6.7 inch |
| Pixeldichtheid | 385 ppi |
| Multitouch | |
| Krasbestendig |
| Interne opslagcapaciteit | 128 GB |
|---|
| Energie-efficiëntieklasse (EU 2017/1369) | A |
|---|---|
| Snellaadfunctie | |
| Accu sterkte | 5000 mAh |
| Verwisselbare accu | — |
| Draadloos opladen | — |
| Bluetooth | |
|---|---|
| Algemene Connectieporten. | USB-C |
| Compatibele platformen | Samsung SmartThings |
|---|---|
| Extra Functies | Samsung Pay, Galaxy AI, Bixby, SmartThings |
| Sensoren | Accelerometer, lichtsensor, gyroscoop, proximity-sensor, kompas |
| Filmcamera |
| Type simkaartslot | Nano-simkaart |
|---|---|
| Dual sim |
| USB-C-oplader inbegrepen | — |
|---|---|
| Vormgeving | Candybar |
| Waterbestendig | IP68 |
| Vingerafdrukscanner | |
| Inhoud van de doos | Smartphone, USB-C naar USB-C kabel, Simkaartpin, Snelstartgids |
| Artikelnummer van de fabrikant | SM-A576BZVBEUB |
|---|
| Aanvullende update-informatie | Voor zover op de afbeeldingen apps worden getoond, geldt dat MediaMarkt niet kan garanderen dat de apps tijdens de volledige levensduur van het product goed zullen blijven functioneren. Dit hangt af van het beleid van de fabrikant. |
|---|---|
| Aanvullende garantie | Geen aanvullende garantie-informatie |
| Introductiedatum | 02-03-2026 |
| Modeljaar | 2026 |
| Min. duur van software-updates vanaf productintroductie | 6 jaar |
| Software-updates vanuit fabrikant |
| Barcodes | 8806099028084 |
|---|