Oneplus 15r 12gb
256 GB
Productomschrijving
De OnePlus 15R in Charcoal Black uitvoering combineert indrukwekkende prestaties met een elegant design dankzij de baanbrekende Snapdragon 8 Gen 5-processor, 12 GB LPDDR5X-werkgeheugen en 256 GB UFS 4.1‑opslag. Het 6,83‑inch (17,35 cm) amoled‑scherm biedt een haarscherpe FHD+-resolutie van 2.800 × 1.272 pixels, een adaptieve verversingssnelheid tot 165 Hz en maximale helderheid van 1.800 nits, beschermd door Gorilla Glass 7i. Je legt momenten vast in hoge kwaliteit met de 50 MP hoofdcamera met OIS en de 8 MP ultrawide, terwijl de 32 MP frontcamera uitstekende selfies en 4K-video’s maakt. De forse 7.400 mAh-batterij ondersteunt razendsnel opladen met 80 W SuperVOOC, wat je in een handomdraai weer van stroom voorziet. Daarnaast biedt de telefoon dual‑SIM‑functionaliteit, Wi‑Fi 7, Bluetooth 6.0, NFC, stéréo‑speakers en een IP68/IP69K‑certificering, waardoor hij robuust, toekomstbestendig en uitermate compleet is.
Specificaties
| Afmetingen | 7.7 cm x 16.3 cm x 0.8 cm / |
|---|---|
| Gezichtsherkenning Usp | |
| Lengte | 16691.2 mm |
| Breedte | 77 mm |
| Dikte | 819.2 mm |
| Gewicht | 214 gram |
| Soort besturingssysteem | Android |
|---|
| Processor | Qualcomm® Oryon |
|---|
| Beeldsensor | Front: f2,0 Rear: f1,8 +f2,2 |
|---|---|
| Effecten functie | |
| Frontcamera | Een camera |
| HD filmcamera | |
| Optische zoom | |
| Zoom functie | |
| Front camera resolutie | 32 megapixels |
| Flitser | |
| Autofocus | |
| 3D camera | — |
| Aantal display | 1 |
|---|---|
| Beeldstabilisatie Display | |
| Beeldverhouding | 19:9 |
| Curved display | — |
| Beeldschermdiagonaal (cm/inch) | 17.35 cm / 6.83 inch |
| Beeldschermdiagonaal (cm) | 17.35 cm |
| Touchscreen | Capacitive touchscreen |
| Schermtype | OLED, Rheinland Intelligent Eye Care 5.0, Aqua Touch |
| Schermdiagonaal | 6.83 inch |
| Pixeldichtheid | 450 ppi |
| Multitouch | |
| Krasbestendig |
| Interne opslagcapaciteit | 256 GB |
|---|
| Energie-efficiëntieklasse (EU 2017/1369) | A |
|---|---|
| Snellaadfunctie | |
| Accu sterkte | 7400 mAh |
| Verwisselbare accu | — |
| Draadloos opladen | — |
| Bluetooth | |
|---|---|
| Algemene Connectieporten. | USB-C |
| Sensoren | Proximity sensor, Ambient light sensor, Color temperature sensor, E-compass, Accelerometer, Gyroscope, Infrared remote control |
|---|---|
| Filmcamera |
| Type simkaartslot | Nano-simkaart |
|---|---|
| Dual sim |
| USB-C-oplader inbegrepen | — |
|---|---|
| Vormgeving | Candybar |
| Waterbestendig | IP68 |
| Vingerafdrukscanner | |
| Inhoud van de doos | 1 Phone, 1 USB cable, 1 SIM Ejector Tool, 1 Quick Guide, 1 Safety Guide |
| Artikelnummer van de fabrikant | 5011116967 |
|---|
| Introductiedatum | 15-01-2026 |
|---|---|
| Modeljaar | 2026 |
| Min. duur van software-updates vanaf productintroductie | 4 jaar |
| Software-updates vanuit fabrikant |
| Barcodes | 6921815630937 |
|---|