Motorola Moto G06 256GB
Groen - 256 GB
Productomschrijving
Het is fijn als je telefoon vlot meegaat doorheen de dag, zonder dat je voortdurend naar een oplader hoeft te grijpen. De Motorola Moto G06 in fris groen doet exact dat. Je kijkt en scrolt vlot op het 6,88-inch-scherm (17,48 cm) aan een verversingssnelheid van 120 Hz, waardoor beelden en video’s aangenaam soepel ogen. Apps openen vlot via de MediaTek Helio G81-processor en 4GB-werkgeheugen. Verder maak je spontaan foto's via de 50MP-camera of de 8MP-selfiecamera, ook ’s avonds, terwijl je video’s opneemt in Full HD. De batterij van 5.200 mAh houdt het makkelijk een hele dag vol en laad je op via USB-C. De achterkant in vegan leer voelt stevig aan en de IP64-bescherming beschermt tegen stof en spatwater. 256 GB opslag is op zich voldoende maar heb je meer ruimte nodig, dan kan je uitbreiden tot 1 TB via microSD.
Specificaties
| Afmetingen | 7.7 cm x 17.1 cm x 0.8 cm / |
|---|---|
| Gezichtsherkenning Usp | |
| Kleur | Groen |
| Lengte | 17510.4 mm |
| Breedte | 77 mm |
| Dikte | 819.2 mm |
| Gewicht | 194 gram |
| Soort besturingssysteem | Android |
|---|
| Processor | MediaTek Helio G81 Extreme octa-core |
|---|
| Beeldsensor | Diafragma backcamera: f/1.8, Diafragma frontcamera: f/2.0 |
|---|---|
| Effecten functie | |
| Frontcamera | Een camera |
| HD filmcamera | |
| Optische zoom | — |
| Zoom functie | |
| Front camera resolutie | 8 megapixels |
| Flitser | |
| Autofocus | — |
| 3D camera | — |
| Aantal display | 1 |
|---|---|
| Beeldstabilisatie Display | — |
| Beeldverhouding | 20.5:9 |
| Curved display | — |
| Beeldschermdiagonaal (cm/inch) | 17.48 cm / 6.88 inch |
| Beeldschermdiagonaal (cm) | 17.48 cm |
| Touchscreen | Capacitive touchscreen |
| Schermtype | HD Plus, 120 Hz/600 nits (hoge helderheidsmodus |
| Schermdiagonaal | 6.88 inch |
| Pixeldichtheid | 263 ppi |
| Multitouch | |
| Krasbestendig | — |
| Interne opslagcapaciteit | 256 GB |
|---|---|
| Type uitbreidbaar geheugen | microSD |
| Energie-efficiëntieklasse (EU 2017/1369) | A |
|---|---|
| Snellaadfunctie | — |
| Accu sterkte | 5200 mAh |
| Verwisselbare accu | — |
| Draadloos opladen | — |
| Bluetooth | |
|---|---|
| Algemene Connectieporten. | USB-Type-C-poort (USB 2.0) |
| Sensoren | Accelerometer, proximity-sensor, omgevingslichtsensor, vingerafdrukscanner met sensorhub |
|---|---|
| Filmcamera |
| Type simkaartslot | Nano-simkaart |
|---|---|
| Dual sim |
| USB-C-oplader inbegrepen | — |
|---|---|
| Vormgeving | Candybar |
| Waterbestendig | IP64 |
| Vingerafdrukscanner | |
| Inhoud van de doos | Motorola moto g06, Kabel USB type-C naar USB type-C, Beschermende case, Sim-toolkit, Beknopte handleiding |
| Artikelnummer van de fabrikant | PBA20014SE |
|---|
| Aanvullende update-informatie | 2 jaar beveiligingsupdates |
|---|---|
| Introductiedatum | 15-10-2025 |
| Modeljaar | 2025 |
| Min. duur van software-updates vanaf productintroductie | 2 jaar |
| Software-updates vanuit fabrikant |
| Barcodes | 840493605258 |
|---|