Google Pixel 10A
Roze - 128 GB
Productomschrijving
De Google Pixel 10a in Obsidian uitvoering combineert een strak design, duurzaamheid en geavanceerde intelligentie. De satijnen afwerking en het 6,3-inch (16 cm) Actua-display bieden uitstekende leesbaarheid, zelfs in fel zonlicht. Het toestel is gebouwd om lang mee te gaan en bevat meer gerecyclede materialen dan elk ander Pixel A-serie model. Bovendien is het voorzien van krasbestendig Corning Gorilla Glass 7i en met zijn IP68-index, gebruik je het zonder zorgen buiten in de regen of op het strand. Het beschikt over een drievoudig camerasysteem: twee camera's aan de achterkant (48 MP en 13 MP) en een selfiecamera van 13 MP. Moeiteloos prachtige foto’s maken is kinderspel met de intelligente camera en de talrijke functies zoals Photo Coach, Best Auto Shot, Add Me en Magic Retouch. Google heeft ook de Pixel 10a uitgerust met Gemini, je AI-assistent, die je helpt je dag te organiseren, zoekopdrachten met één tik uit te voeren of de kwaliteit van je gesprekken te verbeteren. Met een batterijduur van meer dan 30 uur – en tot wel 120 uur in de ultra-energiebesparende modus – neem je hem overal mee naartoe. En met 7 jaar aan updates, tot 128 GB opslagruimte en geavanceerde beveiligingsfuncties is hij gemaakt om lang mee te gaan en je te beschermen.
Specificaties
| Afmetingen | 7.2 cm x 15.28 cm x 0.86 cm / 0.183 kg |
|---|---|
| Kleur | Roze |
| Lengte | 15646.72 mm |
| Breedte | 72 mm |
| Dikte | 880.64 mm |
| Gewicht | 183 gram |
| Soort besturingssysteem | Android |
|---|
| Processor | Google Tensor G4 chip |
|---|
| Front camera resolutie | 13 megapixels |
|---|---|
| Flitser |
| Aantal display | 1 |
|---|---|
| Beeldschermdiagonaal (cm/inch) | 16 cm / 6.3 inch |
| Beeldschermdiagonaal (cm) | 16 cm |
| Schermtype | Actua-scherm |
| Schermdiagonaal | 6.3 inch |
| Interne opslagcapaciteit | 128 GB |
|---|
| Snellaadfunctie | |
|---|---|
| Accu sterkte | 5100 mAh |
| Verwisselbare accu | — |
| Draadloos opladen |
| Bluetooth | |
|---|---|
| Algemene Connectieporten. | USB-C |
| Type simkaartslot | Nano-SIM |
|---|---|
| Dual sim |
| USB-C-oplader inbegrepen | — |
|---|---|
| Vingerafdrukscanner | |
| Inhoud van de doos | Smartphone/ Handleiding |
| Artikelnummer van de fabrikant | GA09604-GB |
|---|
| Aanvullende update-informatie | De Pixel krijgt 7 jaar updates vanaf de datum waarop het apparaat beschikbaar is gekomen in de Google Store in de Verenigde Staten. Ga naar g.co/pixel/updates voor meer informatie. |
|---|---|
| Modeljaar | 2026 |
| Min. duur van software-updates vanaf productintroductie | 7 jaar |
| Software-updates vanuit fabrikant |
| Barcodes | 840353949911, 840353949911 |
|---|