Fairphone (gen 6)
Wit - 256 GB
Productomschrijving
Ontdek de Fairphone (Gen. 6) 256 GB in het wit, een smartphone die je dag makkelijker maakt. Het prachtige 6,31-inch-amoled-scherm (16,03 cm) geeft alles vloeiend weer met 120 Hz verversing en kristalheldere details in 2.484 x 1.116 pixels. Of je nu multitaskt, gamet of je creativiteit uitleeft, de Snapdragon 7s Gen 3-processor en 8 GB RAM houden alles soepel draaiende. Je hebt 256 GB opslagruimte voor al je foto's, video's en apps, en kunt dit nog uitbreiden tot 2.048 GB via microSD-kaart. De 50-megapixelcamera verrast je met helder beeld en 4K-video dankzij beeldstabilisatie. De vervangbare 4415 mAh-batterij laadt snel via USB-C tot 30 watt. Bovendien is de behuizing spatbestendig (IP55), dus je hoeft niet bang te zijn voor een klein ongelukje.
Specificaties
| Afmetingen | 7.32 cm x 15.65 cm x 0.96 cm / |
|---|---|
| Gezichtsherkenning Usp | |
| Kleur | Wit |
| Lengte | 16025.6 mm |
| Breedte | 73.2 mm |
| Dikte | 983.04 mm |
| Gewicht | 193 gram |
| Soort besturingssysteem | Android |
|---|
| Processor | Snapdragon 7s gen 3 - SM7635 |
|---|
| Beeldsensor | Diafragma backcamera: f/1.88, Diafragma frontcamera: f/2.0 |
|---|---|
| Effecten functie | |
| HD filmcamera | |
| Optische zoom | — |
| Zoom functie | |
| Front camera resolutie | 32 megapixels |
| Flitser | |
| Autofocus | |
| 3D camera | — |
| Aantal display | 1 |
|---|---|
| Beeldstabilisatie Display | |
| Beeldverhouding | 20:9 |
| Curved display | — |
| Beeldschermdiagonaal (cm/inch) | 16.03 cm / 6.31 inch |
| Beeldschermdiagonaal (cm) | 16.03 cm |
| Touchscreen | Capacitive touchscreen |
| Schermtype | AMOLED |
| Schermdiagonaal | 6.31 inch |
| Multitouch | |
| Krasbestendig |
| Interne opslagcapaciteit | 256 GB |
|---|---|
| Type uitbreidbaar geheugen | microSD |
| Energie-efficiëntieklasse (EU 2017/1369) | A |
|---|---|
| Snellaadfunctie | |
| Accu sterkte | 4415 mAh |
| Verwisselbare accu | |
| Draadloos opladen | — |
| Bluetooth | |
|---|---|
| Algemene Connectieporten. | USB-C |
| Compatibele platformen | Google Assistant |
|---|---|
| Sensoren | Accelerometer, lichtsensor, gyroscoop, proximity-sensor, kompas |
| Filmcamera |
| Type simkaartslot | eSim |
|---|---|
| Dual sim |
| USB-C-oplader inbegrepen | — |
|---|---|
| Vormgeving | Candybar |
| Waterbestendig | IP55 |
| Vingerafdrukscanner | |
| Inhoud van de doos | Smartphone, SIM-Tool, documentatie |
| Artikelnummer van de fabrikant | F6FPHN-2WH-EU1 |
|---|
| Aanvullende update-informatie | Voor zover op de afbeeldingen apps worden getoond, geldt dat MediaMarkt niet kan garanderen dat de apps tijdens de volledige levensduur van het product goed zullen blijven functioneren. Dit hangt af van het beleid van de fabrikant. |
|---|---|
| Modeljaar | 2025 |
| Min. duur van software-updates vanaf productintroductie | 8 jaar |
| Software-updates vanuit fabrikant |
| Barcodes | 8718819372554 |
|---|