Zte Nubia Focus 256GB
Zwart - 256 GB
Productomschrijving
Geniet gegarandeerd van een vloeiende en krachtige mobiele ervaring met de zwarte Nubia Focus 2 5G-smartphone van het merk ZTE. Het IPS TFT-scherm van 6,7 inch (17 cm) biedt heldere kleuren en uitzonderlijke scherpte voor een totale onderdompeling. Dankzij 8 GB RAM en 256 GB opslag schakel je eenvoudig en soepel tussen alle apps zonder vertraging en je sla al je bestanden zonder zorgen op. Met de 5G-connectiviteit zijn wachttijden verleden tijd: geniet van ultrasnelle werking om te surfen, streamen en gamen zonder haperingen. De 5000 mAh-batterij zorgt voor een lange gebruiksduur, ideaal voor intensief gebruik. Bovendien legt de 108MP-hoofdcamera scherpe en gedetailleerde beelden vast om je mooiste momenten te vereeuwigen. Kortom, deze smartphone biedt je prestaties, ruimte en snelheid in een modern en efficiënt ontwerp.
Specificaties
| Afmetingen | 7.62 cm x 16.58 cm x 0.8 cm / 198 g |
|---|---|
| Gezichtsherkenning Usp | |
| Kleur | Zwart |
| Lengte | 16977.92 mm |
| Breedte | 76.2 mm |
| Dikte | 819.2 mm |
| Gewicht | 198 gram |
| Soort besturingssysteem | Android |
|---|
| Processorsnelheid | 2.2 |
|---|---|
| Processor | T8100 |
| Werkgeheugen | 8 GB RAM |
| Frontcamera | Een camera |
|---|---|
| Fotocamera | Triple Cam |
| Flitser |
| Aantal display | 1 |
|---|---|
| Beeldfrequentie Display | 120 Hz |
| Beeldstabilisatie Display | — |
| Curved display | — |
| Beeldschermdiagonaal (cm/inch) | 17.02 cm / 6.7 inch |
| Beeldschermdiagonaal (cm) | 17.02 cm |
| Schermdiagonaal | 6.7 inch |
| Interne opslagcapaciteit | 256 GB |
|---|---|
| Maximaal uitbreidbaar | 1024 GB |
| Energie-efficiëntieklasse (EU 2017/1369) | B |
|---|---|
| Snellaadfunctie | |
| Vereiste vermogen voor maximale USB-C-oplaadsnelheid | 18 W |
| Accu sterkte | 5000 mAh |
| Verwisselbare accu | — |
| Draadloos opladen | — |
| Bluetooth |
|---|
| GPS |
|---|
| Type simkaartslot | Nano-simkaart |
|---|---|
| Dual sim |
| Spatwater bestendig | — |
|---|---|
| USB-C-oplader inbegrepen | — |
| Waterbestendig | IP54 |
| Vingerafdrukscanner | |
| Inhoud van de doos | Smartphone / USB-kabel / Ejectiepin / Handleiding |
| Artikelnummer van de fabrikant | 6902176137747 |
|---|
| Modeljaar | 2025 |
|---|---|
| Min. duur van software-updates vanaf productintroductie | 6 jaar |
| Software-updates vanuit fabrikant |
| Barcodes | 6902176133930 |
|---|