Zte Nubia Air 256GB
256 GB
Productomschrijving
De ZTE Nubia Air – 256 GB in zwart combineert kracht en elegantie, verpakt in een ultradun ontwerp van amper 6,7 mm en 172 gram. Je geniet van een prachtig 6,78-inch (17,22 cm) oled-scherm met een verversingssnelheid van 120 Hz dat alles supervloeiend weergeeft, of je nu aan het scrollen bent, films kijkt of gamet. De 3-voudige camera (50 + 2 + 0,08 MP) legt elk moment scherp vast, terwijl de 20MP-frontcamera zorgt voor kristalheldere selfies. Dankzij de krachtige 5000 mAh-batterij kom je moeiteloos de dag door, en via USB-C laad je razendsnel op tot 32 W. Tot slot ben je met supersnel 5G, 8 GB RAM en maar liefst 256 GB opslagruimte helemaal klaar voor een intensief dagelijks gebruik.
Specificaties
| Afmetingen | 7.66 cm x 16.42 cm x 0.67 cm / |
|---|---|
| Gezichtsherkenning Usp | |
| Lengte | 16814.08 mm |
| Breedte | 76.6 mm |
| Dikte | 686.08 mm |
| Gewicht | 172 gram |
| Soort besturingssysteem | Android |
|---|
| Processor | T8300 |
|---|
| Beeldsensor | — |
|---|---|
| Effecten functie | |
| Frontcamera | Een camera |
| HD filmcamera | |
| Optische zoom | — |
| Zoom functie | |
| Front camera resolutie | 20 megapixels |
| Flitser | |
| Autofocus | |
| 3D camera | — |
| Aantal display | 1 |
|---|---|
| Beeldstabilisatie Display | — |
| Beeldverhouding | 20:9 |
| Curved display | — |
| Beeldschermdiagonaal (cm/inch) | 17.22 cm / 6.78 inch |
| Beeldschermdiagonaal (cm) | 17.22 cm |
| Touchscreen | Capacitive touchscreen |
| Schermtype | OLED |
| Schermdiagonaal | 6.78 inch |
| Pixeldichtheid | 440 ppi |
| Multitouch | |
| Krasbestendig | — |
| Interne opslagcapaciteit | 256 GB |
|---|
| Energie-efficiëntieklasse (EU 2017/1369) | B |
|---|---|
| Snellaadfunctie | |
| Accu sterkte | 5000 mAh |
| Verwisselbare accu | — |
| Draadloos opladen | — |
| Bluetooth | |
|---|---|
| Algemene Connectieporten. | USB-C |
| Sensoren | Gyroscope; Proximity sensor; Accelerometer; GPS; Compass |
|---|---|
| Filmcamera |
| Type simkaartslot | Nano-simkaart |
|---|---|
| Dual sim |
| USB-C-oplader inbegrepen | — |
|---|---|
| Vormgeving | Candybar |
| Waterbestendig | IP68 |
| Vingerafdrukscanner | |
| Inhoud van de doos | USB-C; Manual |
| Artikelnummer van de fabrikant | ZTE NUBIA AIR |
|---|
| Introductiedatum | 20-09-2025 |
|---|---|
| Modeljaar | 2025 |
| Min. duur van software-updates vanaf productintroductie | 6 jaar |
| Software-updates vanuit fabrikant |
| Barcodes | 6902176153815 |
|---|