Xiaomi Redmi 15 - 256 Gb
256 GB
Productomschrijving
De Xiaomi Redmi 15 8GB 256GB in zwart combineert krachtige prestaties met een stijlvol design. Het 6,9-inch-FHD+-scherm met 144 Hz verversingssnelheid zorgt voor vloeiende beelden, ideaal voor gaming en entertainment. Met de Snapdragon 6s Gen 3-processor, 8 GB RAM en 256 GB opslagruimte werk je snel en heb je ruim voldoende plaats voor apps, foto’s en bestanden. Daarnaast breid je het geheugen uit tot 2 TB via microSD. Tot slot houdt de grote 7.000 mAh-batterij je lang verbonden, terwijl 33 W snelladen zorgt dat je snel weer verder kunt.
Specificaties
| Afmetingen | 8.205 cm x 17.108 cm x 0.855 cm / |
|---|---|
| Gezichtsherkenning Usp | |
| Lengte | 17518.592 mm |
| Breedte | 82.05 mm |
| Dikte | 875.52 mm |
| Gewicht | 224 gram |
| Soort besturingssysteem | Android |
|---|
| Processor | Qualcomm Snapdragon 685 |
|---|
| Effecten functie | |
|---|---|
| Frontcamera | Een camera |
| HD filmcamera | |
| Optische zoom | — |
| Zoom functie | |
| Front camera resolutie | 8 megapixels |
| Flitser | |
| Autofocus | |
| 3D camera | — |
| Aantal display | 1 |
|---|---|
| Beeldstabilisatie Display | — |
| Beeldverhouding | 20:9 |
| Curved display | — |
| Beeldschermdiagonaal (cm/inch) | 17.52 cm / 6.9 inch |
| Beeldschermdiagonaal (cm) | 17.52 cm |
| Touchscreen | Capacitive touchscreen |
| Schermtype | FHD+ |
| Schermdiagonaal | 6.9 inch |
| Multitouch | |
| Krasbestendig | — |
| Interne opslagcapaciteit | 256 GB |
|---|---|
| Type uitbreidbaar geheugen | microSD |
| Snellaadfunctie | |
|---|---|
| Accu sterkte | 7000 mAh |
| Verwisselbare accu | — |
| Draadloos opladen | — |
| Bluetooth | |
|---|---|
| Algemene Connectieporten. | USB-C |
| Sensoren | Virtual Proximity sensor, Ambient light sensor, Accelerometer, Electronic compass, IR blaster |
|---|---|
| Filmcamera |
| Type simkaartslot | Nano-simkaart |
|---|---|
| Dual sim |
| USB-C-oplader inbegrepen | — |
|---|---|
| Vormgeving | Candybar |
| Waterbestendig | IP64 |
| Vingerafdrukscanner | |
| Inhoud van de doos | Smartphone / USB-C-kabel / Ejectiepin / Beschermhoes / Handleiding |
| Artikelnummer van de fabrikant | 67679 |
|---|
| Aanvullende update-informatie | Ieder kwartaal update |
|---|---|
| Aanvullende garantie | Geen aanvullende informatie |
| Modeljaar | 2025 |
| Min. duur van software-updates vanaf productintroductie | 4 jaar |
| Software-updates vanuit fabrikant |
| Barcodes | 6932554445126 |
|---|