Xiaomi Poco M7 512GB
Zilver - 512 GB
Productomschrijving
POCO M7 Pro 5G 12GB RAM 512GB ROM - Zilver
Specificaties
| Afmetingen | 75.7 cm x 162.4 cm x 7.99 cm / |
|---|---|
| Gezichtsherkenning Usp | |
| Kleur | Zilver |
| Lengte | 166297.6 mm |
| Breedte | 757 mm |
| Dikte | 8181.76 mm |
| Gewicht | 190 gram |
| Soort besturingssysteem | Android |
|---|
| Processor | MediaTek Dimensity 7025 Ultra Octa-core |
|---|
| Beeldsensor | Diafragma backcamera's: f/1.5, f/2.4; Diafragma frontcamera: f/2.2 |
|---|---|
| Effecten functie | |
| HD filmcamera | |
| Optische zoom | |
| Zoom functie | |
| Front camera resolutie | 20 megapixels |
| Flitser | |
| Autofocus | |
| 3D camera | — |
| Aantal display | 1 |
|---|---|
| Beeldstabilisatie Display | |
| Beeldverhouding | 20:9 |
| Curved display | — |
| Beeldschermdiagonaal (cm/inch) | 16.94 cm / 6.67 inch |
| Beeldschermdiagonaal (cm) | 16.94 cm |
| Touchscreen | Capacitive touchscreen |
| Schermtype | SGS Eye Care AMOLED |
| Schermdiagonaal | 6.67 inch |
| Pixeldichtheid | 394 ppi |
| Multitouch | |
| Krasbestendig | — |
| Interne opslagcapaciteit | 512 GB |
|---|---|
| Type uitbreidbaar geheugen | microSD |
| Energie-efficiëntieklasse (EU 2017/1369) | D |
|---|---|
| Snellaadfunctie | |
| Accu sterkte | 5110 mAh |
| Verwisselbare accu | — |
| Draadloos opladen | — |
| Bluetooth | |
|---|---|
| Algemene Connectieporten. | 3,5 mm-aansluiting hoofdtelefoon, USB Type-C |
| Sensoren | Virtuele nabijheidssensor, omgevingslichtsensor, versnellingsmeter, elektronisch kompas, IR-blaster, gyroscoop |
|---|---|
| Filmcamera |
| Type simkaartslot | Nano-simkaart |
|---|---|
| Dual sim |
| USB-C-oplader inbegrepen | — |
|---|---|
| Vormgeving | Candybar |
| Waterbestendig | IP64 |
| Vingerafdrukscanner | |
| Inhoud van de doos | POCO M7 Pro 5G, USB Type-C-kabel, SIM-uitwerppin, beschermhoes, snelstartgids, garantiekaart |
| Artikelnummer van de fabrikant | 70034 |
|---|
| Aanvullende update-informatie | MediaMarkt kan niet garanderen dat de apps/software goed blijven functioneren tijdens de hele levensduur van het product. Dit is afhankelijk van het beleid van de fabrikant. |
|---|---|
| Modeljaar | 2025 |
| Min. duur van software-updates vanaf productintroductie | 5 jaar |
| Software-updates vanuit fabrikant |
| Barcodes | 6932554461850 |
|---|