Xiaomi 15t Pro 12gb Ram - 256 Gb Zwart
256 GB
Productomschrijving
De Xiaomi 15T Pro in zwart combineert krachtige prestaties met een stijlvol ontwerp. Het 6,83-inch (17,35 cm) oled-display met een verversingssnelheid van 144 Hz levert vloeiende beelden bij video’s, apps en games. Met de 3-voudige camera van 50 MP + 50 MP + 12 MP en de 32 MP-frontcamera leg je scherpe foto’s en 8K-video’s vast. Dankzij 12 GB RAM en de Octa Core-processor van 3,25 GHz schakel je moeiteloos tussen zware apps. Verder heb je 256 GB opslagruimte, 5G, NFC en dual SIM. De batterij van 5.500 mAh laad je razendsnel op met 90 W of draadloos, zodat je altijd bereikbaar blijft. Tot slot biedt de IP68-certificering bescherming tegen water en stof.
Specificaties
| Afmetingen | 7.8 cm x 16.27 cm x 0.8 cm / 210 g |
|---|---|
| Gezichtsherkenning Usp | |
| Lengte | 16660.48 mm |
| Breedte | 78 mm |
| Dikte | 819.2 mm |
| Gewicht | 210 gram |
| Soort besturingssysteem | Android |
|---|
| Processor | Octa Core |
|---|
| Optische zoom | — |
|---|---|
| Zoom functie | |
| Front camera resolutie | 32 megapixels |
| Flitser |
| Aantal display | 1 |
|---|---|
| Beeldstabilisatie Display | — |
| Beeldverhouding | 20:9 |
| Curved display | — |
| Beeldschermdiagonaal (cm/inch) | 17.35 cm / 6.83 inch |
| Beeldschermdiagonaal (cm) | 17.35 cm |
| Schermtype | OLED |
| Schermdiagonaal | 6.83 inch |
| Interne opslagcapaciteit | 256 GB |
|---|
| Snellaadfunctie | |
|---|---|
| Accu sterkte | 5500 mAh |
| Verwisselbare accu | — |
| Draadloos opladen |
| Bluetooth | |
|---|---|
| Algemene Connectieporten. | USB-C; USB 2.0 |
| Sensoren | Proximity sensor, Ambient light sensor, Accelerometer, Gyroscope, Electronic compass, IR blaster, Flicker sensor, X-axis linear vibration motor, Color temperature sensor |
|---|
| Type simkaartslot | Nano-simkaart |
|---|---|
| Dual sim |
| USB-C-oplader inbegrepen | — |
|---|---|
| Waterbestendig | IP68 |
| Vingerafdrukscanner | |
| Inhoud van de doos | Mobiele telefoon; USB Type-C-kabel; SIM-uitwerpgereedschap; Beschermhoes; Snelstartgids en garantiekaart; Veiligheidsinformatie |
| Artikelnummer van de fabrikant | 68013 |
|---|
| Aanvullende update-informatie | Elk kwartaal update |
|---|---|
| Aanvullende garantie | Geen aanvullende informatie |
| Modeljaar | 2025 |
| Min. duur van software-updates vanaf productintroductie | 4 jaar |
| Software-updates vanuit fabrikant |
| Barcodes | 6932554447472 |
|---|