Samsung Galaxy S25 Ultra - 5g Enterprise Edition 256 Gb Zwart V2
256 GB
Productomschrijving
De SAMSUNG Galaxy S25 Ultra - 256 GB Zwart, Titanium combineert krachtige prestaties met dagelijks gebruiksgemak in een premium smartphone. Het grote 6,9 inch (17,5 cm) Dynamic amoled 2X-scherm toont scherpe beelden en vloeiende animaties dankzij de verversingssnelheid van 120 Hz. Aan de achterzijde zorgen 4 camera’s voor veelzijdige fotografie: de 200MP-hoofdcamera legt elk detail vast, terwijl 2 50MP-zoomcamera’s handig zijn voor portretten en teleopnames, terwijl de 10MP-periscooplens een 10× optische zoom biedt. Voor selfies gebruik je de 12MP-camera aan de voorkant. Samsung Galaxy AI helpt je met slimme functies zoals realtime vertalen, beeldverbetering en batterijbeheer. De Snapdragon 8 Elite-processor en 12 GB RAM maken alles flitsend snel. Draadloos opladen en IP68-certificering zorgen dan weer voor comfort en duurzaamheid. Tot slot biedt 256 GB aan opslagruimte voldoende plek voor al je content en apps.
Specificaties
| Afmetingen | 7.76 cm x 16.2 cm x 0.82 cm / 218 g |
|---|---|
| Gezichtsherkenning Usp | |
| Lengte | 16588.8 mm |
| Breedte | 77.6 mm |
| Dikte | 839.68 mm |
| Gewicht | 218 gram |
| Soort besturingssysteem | Android |
|---|
| Processor | Snapdragon 8 Elite |
|---|
| Beeldsensor | F1.7 , F3.4 , F1.9 , F2.4 |
|---|---|
| Effecten functie | |
| Frontcamera | Een camera |
| Optische zoom | |
| Zoom functie | |
| Front camera resolutie | 12 megapixels |
| Flitser | |
| Autofocus |
| Aantal display | 1 |
|---|---|
| Beeldverhouding | 13:6 |
| Curved display | — |
| Beeldschermdiagonaal (cm/inch) | 17.5 cm / 6.9 inch |
| Beeldschermdiagonaal (cm) | 17.5 cm |
| Schermtype | Corning Gorilla Glass Victus 8 |
| Schermdiagonaal | 6.9 inch |
| Multitouch |
| Interne opslagcapaciteit | 256 GB |
|---|
| Energie-efficiëntieklasse (EU 2017/1369) | B |
|---|---|
| Snellaadfunctie | |
| Accu sterkte | 5000 mAh |
| Verwisselbare accu | — |
| Draadloos opladen |
| Bluetooth | |
|---|---|
| Algemene Connectieporten. | USB-C |
| Sensoren | Versnellingsmeter, barometer, vingerafdruksensor, gyroscopische sensor, geomagnetische sensor, Hall-effectsensor, lichtsensor, nabijheidssensor |
|---|---|
| Filmcamera |
| Type simkaartslot | Nano-SIM |
|---|---|
| Dual sim |
| USB-C-oplader inbegrepen | — |
|---|---|
| Waterbestendig | IP68 |
| Vingerafdrukscanner | |
| Inhoud van de doos | Smartphone / USB-C-kabel / Ejectiepin / Handleiding |
| Artikelnummer van de fabrikant | SM-S938BZKDEEE |
|---|
| Aanvullende update-informatie | MediaMarkt kan niet garanderen dat de apps/software goed blijven functioneren tijdens de hele levensduur van het product. Dit is afhankelijk van het beleid van de fabrikant. |
|---|---|
| Introductiedatum | 22-01-2025 |
| Modeljaar | 2025 |
| Min. duur van software-updates vanaf productintroductie | 7 jaar |
| Software-updates vanuit fabrikant |
| Barcodes | 8806097117261 |
|---|