Agm Note N1 128GB
Blauw - 128 GB
Productomschrijving
De AGM Note N1 4G val op door zijn dunne design en duidelijke 6.52-inch-display, waarop je alle multimedia in goede beeldkwaliteit bekijkt. Zeker dankzij de 90Hz-beeldverversingssnelheid, waardoor je soepel door apps scrolt en beelden vloeiend worden weergegeven. De octa-coreprocessor met Unisoc T606-chipset en het 8GB-werkgeheugen zorgen voor soepele prestaties, ook wanneer je jouw dagelijkse taken uitvoert. Bijvoorbeeld als je een foto neemt met de 50-megapixelhoofdcamera. Of maak gedetailleerde opnames dichtbij met de macrocamera zonder in te leveren op kwaliteit. Daarnaast is de frontcamera erg handig voor het maken van selfies. Dankzij de 4.900mAh-batterij heb je lang genoeg de tijd om van alle functies te genieten. Met de meegeleverde oplader zorg je ervoor dat hij in ieder geval snel weer wordt opgeladen. Als laatste is deze Android-smartphone met 128 GB ook goed te combineren als zakelijk toestel. Er is een dual-simslot aanwezig om een extra simkaart in te plaatsen voor een werknummer.
Specificaties
| Afmetingen | 7.6 cm x 16.42 cm x 0.86 cm / |
|---|---|
| Gezichtsherkenning Usp | |
| Kleur | Blauw |
| Lengte | 16814.08 mm |
| Breedte | 76 mm |
| Dikte | 880.64 mm |
| Gewicht | 190 gram |
| Soort besturingssysteem | Android |
|---|
| Processor | UNISOC T606 octa-core |
|---|
| Effecten functie | |
|---|---|
| Frontcamera | Een camera |
| HD filmcamera | |
| Optische zoom | — |
| Zoom functie | |
| Front camera resolutie | 8 megapixels |
| Flitser | |
| Autofocus | |
| 3D camera | — |
| Aantal display | 1 |
|---|---|
| Beeldstabilisatie Display | Digitaal |
| Beeldverhouding | 19.5:9 |
| Curved display | — |
| Beeldschermdiagonaal (cm/inch) | 16.55 cm / 6.52 inch |
| Beeldschermdiagonaal (cm) | 16.55 cm |
| Touchscreen | Capacitive touchscreen |
| Schermtype | IPS HD |
| Schermdiagonaal | 6.52 inch |
| Multitouch | |
| Krasbestendig | — |
| Interne opslagcapaciteit | 128 GB |
|---|---|
| Type uitbreidbaar geheugen | microSD |
| Snellaadfunctie | |
|---|---|
| Accu sterkte | 4900 mAh |
| Verwisselbare accu | — |
| Draadloos opladen | — |
| Bluetooth | |
|---|---|
| Algemene Connectieporten. | USB-C |
| Extra Functies | Onbekend |
|---|---|
| Sensoren | Accelerometer, proximity-sensor, magnetometer, gyroscoop, zwaartekrachtsensor |
| Filmcamera |
| Type simkaartslot | Nano-SIM |
|---|---|
| Dual sim |
| Vormgeving | Candybar |
|---|---|
| Vingerafdrukscanner | |
| Inhoud van de doos | Smartphone, AC power charger, USB-C-kabel, TPU protective case, handleiding |
| Artikelnummer van de fabrikant | AGM NOTE N1 VB |
|---|
| Aanvullende update-informatie | Voor zover op de afbeeldingen apps worden getoond, geldt dat MediaMarkt niet kan garanderen dat de apps tijdens de volledige levensduur van het product goed zullen blijven functioneren. Dit hangt af van het beleid van de fabrikant. |
|---|---|
| Aanvullende garantie | Geen aanvullende garantie-informatie |
| Introductiedatum | 28-03-2024 |
| Modeljaar | 2023 |
| Software-updates vanuit fabrikant | — |
| Barcodes | 6934663603923 |
|---|