Samsung Galaxy A37
Zwart - 256 GB
Productomschrijving
De Samsung Galaxy A37 5G in zwart (Awesome Charcoal) combineert stijl met krachtige prestaties. Het toestel beschikt over een royaal 6,7‑inch (17,02 cm) Super amoled‑scherm met een vloeiende 120 Hz verversingssnelheid, waardoor beelden haarscherp en soepel worden weergegeven. Dankzij de resolutie van 2340 × 1080 pixels geniet je van levendige kleuren en indrukwekkende details. Met 256 GB opslagcapaciteit en 6 GB RAM heb je voldoende ruimte en snelheid voor al je apps, foto’s en bestanden. De krachtige Exynos 1480‑processor zorgt voor snelle multitasking, terwijl de geïntegreerde AI‑technologieën, zoals Full AI Display en realtime vertaling, je dagelijkse gebruik slimmer en efficiënter maken. Samsung heeft de Galaxy A37 uitgerust met een 3-voudig camerasysteem aan de achterkant met 50, 8 en 5 megapixels en een 12-megapixelcamera aan de voorkant, wat garant staat voor heldere en gedetailleerde beelden. De 5000 mAh-batterij levert uitstekende prestaties, ideaal voor langdurig gebruik, en ondersteunt 15 tot 45 W USB‑PD-snelladen.
Specificaties
| Afmetingen | 7.82 cm x 16.29 cm x 0.74 cm / 0.196 kg |
|---|---|
| Gezichtsherkenning Usp | |
| Kleur | Zwart |
| Lengte | 16680.96 mm |
| Breedte | 78.2 mm |
| Dikte | 757.76 mm |
| Gewicht | 196 gram |
| Soort besturingssysteem | Android |
|---|
| Processor | Samsung Exynos 1480 |
|---|
| Beeldsensor | Diafragma backcamera: f/1.8, f/2.2, f/2.4, Diafragma frontcamera: f/2.2 |
|---|---|
| Effecten functie | |
| Frontcamera | Een camera |
| HD filmcamera | |
| Optische zoom | — |
| Zoom functie | |
| Front camera resolutie | 12 megapixels |
| Flitser | |
| Autofocus | |
| 3D camera | — |
| Aantal display | 1 |
|---|---|
| Beeldstabilisatie Display | |
| Beeldverhouding | 19.5:9 |
| Curved display | — |
| Beeldschermdiagonaal (cm/inch) | 17.02 cm / 6.7 inch |
| Beeldschermdiagonaal (cm) | 17.02 cm |
| Touchscreen | Capacitive touchscreen |
| Schermtype | Super AMOLED |
| Schermdiagonaal | 6.7 inch |
| Pixeldichtheid | 385 ppi |
| Multitouch | |
| Krasbestendig |
| Interne opslagcapaciteit | 256 GB |
|---|
| Energie-efficiëntieklasse (EU 2017/1369) | A |
|---|---|
| Snellaadfunctie | |
| Accu sterkte | 5000 mAh |
| Verwisselbare accu | — |
| Draadloos opladen | — |
| Bluetooth | |
|---|---|
| Algemene Connectieporten. | USB-C |
| Compatibele platformen | Samsung SmartThings |
|---|---|
| Extra Functies | Samsung Pay, Galaxy AI, Bixby, SmartThings |
| Sensoren | Accelerometer, lichtsensor, gyroscoop, proximity-sensor, kompas |
| Filmcamera |
| Type simkaartslot | Nano-simkaart |
|---|---|
| Dual sim |
| USB-C-oplader inbegrepen | — |
|---|---|
| Vormgeving | Candybar |
| Waterbestendig | IP68 |
| Vingerafdrukscanner | |
| Inhoud van de doos | Smartphone, USB-C naar USB-C kabel, Simkaartpin, Snelstartgids |
| Artikelnummer van de fabrikant | SM-A376BZAGEUB |
|---|
| Aanvullende update-informatie | Voor zover op de afbeeldingen apps worden getoond, geldt dat MediaMarkt niet kan garanderen dat de apps tijdens de volledige levensduur van het product goed zullen blijven functioneren. Dit hangt af van het beleid van de fabrikant. |
|---|---|
| Aanvullende garantie | Geen aanvullende garantie-informatie |
| Introductiedatum | 02-03-2026 |
| Modeljaar | 2026 |
| Min. duur van software-updates vanaf productintroductie | 6 jaar |
| Software-updates vanuit fabrikant |
| Barcodes | 8806099035211 |
|---|