Motorola Edge 70 Fusion 256GB
Groen - 256 GB
Productomschrijving
De Motorola edge 70 fusion in Sporting Green uitvoering is een stijlvolle smartphone die uitblinkt in prestaties en design. Het toestel heeft een quad‑curve ontwerp en beschikt over een Extreme Amoled-scherm van 6,7 inch (17,22 cm) met 144 hertz voor vloeiende beelden tijdens het kijken en gamen. Zijn Qualcomm Snapdragon 7s Gen 3-chipset, gecombineerd met 8 GB RAM en tot 256 GB opslagruimte, garandeert dan weer snelle en efficiënte prestaties. De Edge 70 Fusion komt met een geavanceerd 3-voudig camerasysteem dat AI‑gestuurde beeldverwerking en optimalisatie ondersteunt, met onder andere een 50 MP-hoofdcamera, een 13 MP-groothoeklens, aangevuld met een 32 MP-selfiecamera. Voorts kan je rekenen op een krachtige 7.000 mAh-batterij die je de hele dag bijstaat, en dankzij 68W TurboPower‑snelladen laad je hem verrassend snel weer op.
Specificaties
| Afmetingen | 7.56 cm x 0.79 cm x 16.28 cm / |
|---|---|
| Gezichtsherkenning Usp | |
| Kleur | Groen |
| Lengte | 808.96 mm |
| Breedte | 75.6 mm |
| Dikte | 16670.72 mm |
| Gewicht | 193 gram |
| Soort besturingssysteem | Android |
|---|
| Processor | Snapdragon 7s Gen 3 |
|---|
| Effecten functie | |
|---|---|
| Frontcamera | Een camera |
| HD filmcamera | |
| Optische zoom | — |
| Zoom functie | — |
| Front camera resolutie | 32MP megapixels |
| Flitser | |
| Autofocus | |
| 3D camera | — |
| Aantal display | 1 |
|---|---|
| Beeldstabilisatie Display | Optisch |
| Beeldverhouding | 20:9 |
| Curved display | |
| Beeldschermdiagonaal (cm/inch) | 17.22 cm / 6.78 inch |
| Beeldschermdiagonaal (cm) | 17.22 cm |
| Touchscreen | Capacitive touchscreen |
| Schermtype | Extreme AMOLED |
| Schermdiagonaal | 6.78 inch |
| Pixeldichtheid | 450 ppi |
| Multitouch | |
| Krasbestendig |
| Interne opslagcapaciteit | 256 GB |
|---|
| Energie-efficiëntieklasse (EU 2017/1369) | A |
|---|---|
| Snellaadfunctie | |
| Accu sterkte | 7000 mAh |
| Verwisselbare accu | — |
| Draadloos opladen | — |
| Bluetooth | |
|---|---|
| Algemene Connectieporten. | USB-C |
| Extra Functies | Moto AI |
|---|---|
| Sensoren | Versnellingsmeter, nabijheidsmeter, magnetometer (e-kompas), gyroscoop, omgevingslicht, SAR-sensor, sensorhub |
| Filmcamera |
| Type simkaartslot | Nano-simkaart |
|---|---|
| Dual sim |
| USB-C-oplader inbegrepen | — |
|---|---|
| Vormgeving | Candybar |
| Waterbestendig | IP68 |
| Vingerafdrukscanner | |
| Inhoud van de doos | moto edge70 fusion / Beschermende case / USB-C kabel / Sim Eject Tool / Beknopte handleiding |
| Artikelnummer van de fabrikant | PBBE0047SE |
|---|
| Aanvullende update-informatie | 4,5 jaar beveiligingsupdates |
|---|---|
| Introductiedatum | 02-03-2026 |
| Modeljaar | 2027 |
| Min. duur van software-updates vanaf productintroductie | 3 jaar |
| Software-updates vanuit fabrikant |
| Barcodes | 840493621722 |
|---|