Xiaomi Redmi Note 15
Groen - 128 GB
Productomschrijving
p De Redmi Note 15 van Xiaomi in groen is een smartphone die ontworpen is om je lang te vergezellen. Hij heeft een groot, helder FHD+ amoled-scherm van 6,77 inch (17,18 cm) met een resolutie van 2.392 x 1.080 pixels. Het toestel is IP64-gecertificeerd en heeft een batterij van 6.000 mAh die je tot 2 dagen gebruik en meer dan 24 uur video kijken garandeert, terwijl de behuizing als het scherm gemaakt zijn met hoogwaardige materialen, en het toestel extra bestand maken tegen ongelukkige valpartijen in het dagelijks leven. Het toestel heeft een 108 MP camera aan de achterzijde met een Ultra HD-opnamemodus voor ultrascherpe foto's. Met 6 GB RAM en de MediaTek Helio G100 Ultra-processor starten je apps snel op zonder vertraging. Bovendien kun je met 128 GB opslagruimte, uitbreidbaar tot 2 TB met een microSD-kaart (niet inbegrepen), gemakkelijk al je foto's, video's en zware apps opslaan.
Specificaties
| Afmetingen | 75.4 mm x 164 mm x 7.9 mm / |
|---|---|
| Gezichtsherkenning Usp | |
| Kleur | Groen |
| Lengte | 164 mm |
| Breedte | 75.4 mm |
| Dikte | 7.9 mm |
| Gewicht | 183.7 gram |
| Soort besturingssysteem | Android |
|---|
| Processor | MediaTek Helio G100-Ultra octa-core |
|---|
| Beeldsensor | Diafragma backcamera's: f/1.7, f/2.4, Diafragma frontcamera: f/2.2 |
|---|---|
| Effecten functie | |
| HD filmcamera | |
| Optische zoom | — |
| Zoom functie | |
| Front camera resolutie | 20 megapixels |
| Flitser | |
| Autofocus | |
| 3D camera | — |
| Aantal display | 1 |
|---|---|
| Beeldstabilisatie Display | — |
| Beeldverhouding | 20:9 |
| Curved display | — |
| Beeldschermdiagonaal (cm/inch) | 17.20 cm / 6.77 inch |
| Beeldschermdiagonaal (cm) | 17.20 cm |
| Touchscreen | Capacitive touchscreen |
| Schermtype | AMOLED FHD+ sunlight |
| Schermdiagonaal | 6.77 inch |
| Pixeldichtheid | 388 ppi |
| Multitouch | |
| Krasbestendig | — |
| Interne opslagcapaciteit | 128 GB |
|---|---|
| Type uitbreidbaar geheugen | microSD |
| Energie-efficiëntieklasse (EU 2017/1369) | B |
|---|---|
| Snellaadfunctie | |
| Accu sterkte | 6000 mAh |
| Verwisselbare accu | — |
| Draadloos opladen | — |
| Bluetooth | |
|---|---|
| Algemene Connectieporten. | USB-C |
| Sensoren | Proximity-sensor, lichtsensor, accelerometer, kompas, gyroscoop, infraroodzender |
|---|---|
| Filmcamera |
| Type simkaartslot | Nano-simkaart |
|---|---|
| Dual sim |
| USB-C-oplader inbegrepen | — |
|---|---|
| Vormgeving | Candybar |
| Waterbestendig | IP64 |
| Vingerafdrukscanner | |
| Inhoud van de doos | Smartphone, USB-C-kabel, SIM-uitwerptool, beschermhoesje, snelstartgids, garantiekaart, veiligheidsinformatie |
| Artikelnummer van de fabrikant | 73066 |
|---|
| Aanvullende update-informatie | MediaMarkt kan niet garanderen dat de apps/software goed blijven functioneren tijdens de hele levensduur van het product. Dit is afhankelijk van het beleid van de fabrikant. |
|---|---|
| Modeljaar | 2025 |
| Software-updates vanuit fabrikant |
| Barcodes | 6932554482947 |
|---|