Honor Magic 8 Pro 512GB
Goud - 512 GB
Productomschrijving
De HONOR Magic8 Pro in goudkleurige uitvoering is een echte krachtpatser voor wie het maximale uit een smartphone wil halen. Het grote 6,71 inch (17,1 cm) oledscherm met 120 Hz en een piekhelderheid tot 6.000 nits zorgt voor vloeiende beelden en uitstekende leesbaarheid, zelfs in fel zonlicht. Dankzij de Snapdragon 8 Elite Gen 5‑processor en 12 GB RAM loopt alles razendsnel, van intensief multitasken tot zware games. De drievoudige camera met een indrukwekkende 200 MP telelens levert scherpe foto’s bij elk licht en krachtige zoomresultaten. Met de royale batterijcapaciteit en supersnel laden via kabel of draadloos blijf je moeiteloos de hele dag online. Voeg daar de robuuste IP68 en IP69 waterbestendigheid en slimme AI‑functies aan toe en je hebt een premium smartphone die in alles uitblinkt.
Specificaties
| Afmetingen | 7.5 cm x 16.1 cm x 0.8 cm / |
|---|---|
| Gezichtsherkenning Usp | |
| Kleur | Goud |
| Lengte | 16486.4 mm |
| Breedte | 75 mm |
| Dikte | 819.2 mm |
| Gewicht | 213 gram |
| Soort besturingssysteem | Android |
|---|
| Processor | Snapdragon®️ 8 Elite Gen 5 Mobile Platform |
|---|
| Effecten functie | |
|---|---|
| Frontcamera | Een camera |
| HD filmcamera | |
| Optische zoom | |
| Zoom functie | |
| Front camera resolutie | 50 megapixels |
| Flitser | |
| Autofocus | |
| 3D camera | — |
| Aantal display | 1 |
|---|---|
| Beeldstabilisatie Display | |
| Beeldverhouding | 20:9 |
| Curved display | — |
| Beeldschermdiagonaal (cm/inch) | 17.1 cm / 6.71 inch |
| Beeldschermdiagonaal (cm) | 17.1 cm |
| Touchscreen | Capacitive touchscreen |
| Schermtype | OLED |
| Schermdiagonaal | 6.71 inch |
| Pixeldichtheid | 458 ppi |
| Multitouch | |
| Krasbestendig | — |
| Interne opslagcapaciteit | 512 GB |
|---|
| Energie-efficiëntieklasse (EU 2017/1369) | A |
|---|---|
| Snellaadfunctie | |
| Accu sterkte | 6270 mAh |
| Verwisselbare accu | — |
| Draadloos opladen |
| Bluetooth | |
|---|---|
| Algemene Connectieporten. | USB-C |
| Sensoren | Infrared sensor, Fingerprint sensor, Proximity light sensor, Ambient light sensor, Gravity sensor, Compass, Gyroscope, Color temperature sensor, Laser focus sensor, Flicker sensor |
|---|---|
| Filmcamera |
| Type simkaartslot | Nano-simkaart |
|---|---|
| Dual sim |
| USB-C-oplader inbegrepen | — |
|---|---|
| Vormgeving | Candybar |
| Waterbestendig | IP68 |
| Vingerafdrukscanner | |
| Inhoud van de doos | Phone; Cable Type-C; Quick Start |
| Artikelnummer van de fabrikant | 5109CCPL |
|---|
| Aanvullende update-informatie | Software + security |
|---|---|
| Introductiedatum | 15-01-2026 |
| Modeljaar | 2026 |
| Min. duur van software-updates vanaf productintroductie | 7 jaar |
| Software-updates vanuit fabrikant |
| Barcodes | 6936520882885 |
|---|